Відбувся другий юнацький чемпіонат України

Розміщено 29 червня 2015 р.

27 червня на дніпропетровській "Льодовій Арені" пройшов матч за звання чемпіона України серед юнаків. В матчі взяли участь команди "Дніпро" Дніпропетровськ та "Авангард" Буди. З рахунком 25:4 перемогли господарі. Найкращими гравцями у складі "Дніпра" визнано Данила Дашка та Аркадія Нагогу, у складі "Авангарда" - Микиту Лук'яненка та Кирила Шматченка. Приз найкращому воротарю отримав Максим Мельничук з "Авангарда", а найкращими захисником і нападником стали дніпряне Володимир Голець та Михайло Скалицький.

Україна має нового чемпіона

Розміщено 7 червня 2015 р.

6 червня в Харкові пройшли фінальні матчі чемпіонату України 2014-2015 рр.
В матчі за 3 місце зустрілись "Авангард" Буди та "Харківські Тигри". Інтриги не вийшло, "Авангард" з перших же хвилин захопив ініціативу і почав відриватися в рахунку. В підсумку 12:1, 6 м'ячів на рахунку Анатолія Явдокименка.
В головному матчі найсильнішого з'ясовували "Динамо" Харків та дніпропетровський "Дніпро". Перший тайм пройшов в рівній боротьбі, але господарям вдалося забити гол "в роздягальню" і повести після 1-го тайма. В другому таймі перевага харків'ян була більш виразною, але певний час дніпрянам вдавалось втримати рахунок, навіть коли вони мали на 2 гравці менше. Проте з середини другого тайму глядачі почали бачити голи динамівців, 5:0, і "Динамо" Харків - новий чемпіон.
Приз найкращого воротаря отримав Максим Мельничук із "Авангарда", найкращим захисником став дніпрянин Олександр Суздалєв, найкращим нападником визнано Івана Адамковича з "Динамо". Кращими гравцями в складах фіналістів визнано Сергія Акулова та Юрія Суздалєва.
УФХМР вітає "Динамо" Харків з перемогою в чемпіонаті України та дякує партнеру Федерації спортивному харчуванню Power Pro!

Визначено фіналістів чемпіонату України 2014/2015 рр.

Розміщено 24 травня 2015 р., оновлено 1 червня 2015 р.

23 травня на дніпропетровській Льодовій Арені в рамках другого туру чемпіонату України відбувся матч між "Дніпром" та харківським "Динамо". З рахунком 7:5 перемогли гості, гарантував тим самим собі проміжне 1 місце. Хет-триком в складі харківян відзначились Михайло В'язовов та Іван Адамкович.
1 червня між собою зіграли "Дніпро" та "Авангард" Буди. З рахунком 10:2 перемогли дніпряни, 4 м'ячі забив Юрій Суздалєв, 3 - Богдан Арабов.
Харківські Тигри не змогли взяти участь в другому етапі і посіли четверте місце. Також технічну поразку зараховано "Авангарду" в матчі з "Динамо".
Отже, 1 місце посіли динамівці, друге поділили "Дніпро" та "Авангард". За регламентом володар другого місця визначався в серії штрафних ударів. З рахунком 3:0 перемогли дніпряне.
6 червня на харківській ковзанці "Салтівський лід" о 20.00 в матчі за 3 місце зійдуться "Авангард" та "Харківські Тигри", о 21.30 в головному матчі "Динамо" та "Дніпро". Запрошуємо всіх вболівальників на свято хокею з м'ячем!

Кульмінація сезону

Розміщено 19 квітня 2015 р.

18 квітня в Харкові на ковзанці "Салтівський лід" відбувся розіграш кубку України з хокею з м'ячем. В турнірі взяли участь команди "Авангард" Буди, "Динамо" Харків, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Харківські Тигри". Результати матчів:
"Авангард" - "Динамо" 4:11
"Дніпро" - "Тигри" 5:0
"Динамо" - "Тигри" 12:7
"Авангард" - "Дніпро" 7:6
"Авангард" - "Тигри" 7:6
"Динамо" - "Дніпро" 11:3
Таким чином, володарем кубка стала команда "Динамо" Харків. Подробиці на нашому сайті пізніше.
В той же день відбувся фінал чемпіонату Харківської області, в якому харківські динамівці перемогли будянський "Авангард" 16:3.
На 16 травня запланований другий тур чемпіонату України. Він відбудеться в Дніпропетровську.

Сторінка 4 з 8 « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Фотогалерея

Наші групи

Наші контакти

За всіма питаннями звертайтесь до нас:

Адреса: 49081, м. Дніпропетровськ, вул. Артельна, 2/304.
Телефон: +380563735941