Початок нового сезону

Розміщено 6 листопада 2016 р.

5 листопада в Дніпрі відбувся Конгрес УФХМР. Були присутні 8 делегатів: від Дніпропетровської ОО - Бабенко Г., Кузьмін В., Скалицький І., Шендрик М., від Луганської ОО - Зуєнко А., від Харківської ОО - Іноземцев В., від Київської МО - Зюзь Д., Президент УФХМР Бабенко С. Відсутній 1 - Чикарєв О. - Жовтоводська МО.

Сергій Бабенко був переобраний Президентом УФХМР, були обрані члени виконкому та ревізійної комісії. Було прйинято рішення взяти участь в Чемпіонаті Світу серед чоловіків 2017 г. у Тролльгеттані (Швеція) та юнацькому чемпіонаті світу до 17 років у Варкаусі (Фінляндія), а також про проведення національних чемпіоната та кубку в сезоні 2017-18 рр.

Чемпіонат України 2016

Розміщено 6 червня 2016 р.

4 червня в Дніпрі пройшов чемпіонат України з рінк-бенді. В чемпіонаті взяли участь 3 команди - ХК Дніпро, "Зеніт" Дніпро, "Штурм" Жовті Води.

Дніпро – Зеніт 1:0
Дніпро – Штурм 4:1
Зеніт – Штурм 4:1

Дніпро став дворазовим чемпіоном України.

Весняні новини українського бенді

Розміщено 7 березня 2016 р.

5 березня виконавчий секретар УФХМР та прес-аташе збірної України Геннадій Бабенко взяв участь в ефірі радіопередачі "Спортмайданчик" радіостанції "Промінь". Запис доступний на сайті Національної радіокомпанії України.

Цієї зими відбувся чемпіонат Сєвєродонецька. В турнірі взяли участь 2 команди. Команда Ветерани Спорту стала переможцем чемпіонату. Звіт головного судді.

Україна привезла "бронзу" з Ульянівська

Розміщено 21 лютого 2016 р.

Збірна України взяла участь у чемпіонаті світу, що відбувся в російському Ульянівську.

УФХМР дякує Андрієві Марковіченку та Дмитру Ковалю за допомогу нашій збірній і чудову гру!

Докладно

Кубок України 2016 залишився у Харкові

Розміщено 7 лютого 2016 р.

23 січня на стадіоні в смт. Буди відбувся розіграш кубку України. В ньому взяли участь команди Авангард Буди, Динамо Харків, Дніпро Дніпропетровськ та збірна Харківської області. Команди із Сум та Полтави не змогли приїхати через складну ситуацію на дорогах. Ось результати:
Авангард - ЗХО 14:3
Дніпро - Авангард 6:11
Динамо - Дніпро 10:4
ЗХО - Динамо 4:11
Дніпро - ЗХО 9:2.
Авангард - Динамо 5:5.
Фінальний матч відбувся 7 лютого, в ньому брали участь "Авангард" Буди та "Динамо" Харків. З рахунком 8:4 перемогли харківські динамівці і втримали в себе почесний трофей.
Кращими гравцями турніру визнано: Іван Ільчук та Артем Явдокименко (збірна Харківської області), Антон Лозовой та Іван Шведченко (Дніпро), Віталій Радченко та Валерій Потравний (Авангард), Сергій Гончаренко, Олександр Некипелов та Андрій Калитка (Динамо).

Сторінка 2 з 8 « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Фотогалерея

Наші групи

Наші контакти

За всіма питаннями звертайтесь до нас:

Адреса: 49081, м. Дніпропетровськ, вул. Артельна, 2/304.
Телефон: +358401870360