Вітаємо на оновленому сайті Української Федерації хокею з м'ячем та рінк-бенді

Розміщено 1 вересня 2014 р.

Розпочинається новий хокейний сезон. Незважаючі на непросту ситуацію в країні, український хокей з м'ячем продовжує свій розвиток. В цьому році на наших хокеїстів чекає багато викликів як на українських, так і міжнародних льодових полях.

За всіма подіями українського бенді ви зможете стежити на нашому оновленому сайті. Тепер на ньому ще більше новин, більше інформації про наші клуби та збірні. Ласкаво просимо в світ Укрбенді!

Дніпропетровці захистили титул володарів кубку України

Розміщено 6 липня 2014 р.

5 липня 2014 р. в Дніпропетровську на Льодовій арені пройшов третій розіграш Кубку України. В турнірі взяли участь команди "Авангард" Буди, "Дніпро" Дніпропетровськ та "Штурм" Жовті Води. Турнір пройшов за коловою системою. Вигравши обидві свої матчі, дніпропетровський "Дніпро" захистив звання володаря кубку.

Докладно

Відбувся перший молодіжний чемпіонат України

Розміщено 8 червня 2014 р.

7 червня 2014 р. в Дніпропетровську на Льодовій арені пройшов перший чемпіонат України серед юнаків U-21. В турнірі взяли участь команди "Авангард" Буди, "Дніпро" Дніпропетровськ та "Зенит" Дніпропетровськ. Згідно рішення Виконкому, в складі кожної команди був один наставник з дорослої команди. Турнір пройшов за коловою системою, і чемпіоном став "Зенит". Імена переможців: Логвиненко Б., Скалицький М., Попережай Д., Береза Д., Терентьєв С., Лозовой А.

Докладно

Дніпро вперше виграв чемпіонат України

Розміщено 26 травня 2014 р.

24 травня на харківській ковзанці "Салтівський лід" відбувся фінальний матч чемпіонату України з рінк-бенді. У фіналі брали участь команди "Авангард" Буди та "Дніпро" Дніпропетровськ. В дуже захопливому та інтригуючому двобої з рахунком 10:9 перемогла команда "Дніпро". УФХМР та спонсор федерації спортивне харчування POWER PRO вітають дніпрян з першим чемпіонським титулом!

Докладно

Сторінка 7 з 8 « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Фотогалерея

Наші групи

Наші контакти

За всіма питаннями звертайтесь до нас:

Адреса: 49081, м. Дніпропетровськ, вул. Артельна, 2/304.
Телефон: +380563735941