Розпочався чемпіонат України 2014/15

Розміщено 11 січня 2015 р.

10-11 січня на стадіоні смт. Буди Харківської області відбувся перший етап чемпіонату України з хокею з м'ячем. В турнірі взяли участь 5 команд: "Авангард" Буди, "Динамо" Харків, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Харківські тигри", ХК Липкуватівка. За регламентом змагань основні склади команд складались з воротаря та 7 польових гравців, кожен матч складався з 2 таймів по 30 хвилин. В матчі-відкритті зустрілись фіналісти минулорічної першості, в якому господарі турніру з рахунком 3:2 перемогли "Дніпро".

Докладно

Міжнародний виклик для української молодіжки

Розміщено 28 грудня 2014 р.

Гравці молодіжної збірної України готуються до головної події сезону 2014/15 рр.

Молодіжна збірна відправляється на Чемпіонат Світу U-17, що пройде 23-25 січня в норвезькому Сарпсбурзі. В ході підготовки до чемпіонату 19-22 січня в шведському Отвідаберзі пройде тренувальний збір, організований за сприяння президента УФХМР Сергія Бабенка, в міжнародному юнацькому таборі. Склад української молодіжки: Мельничук М. (в), Скалицький М., Нагога А., Шведченко І., Арабов Б., Ряболов А., Голець В., Сухаров Б., Шматченко К., Ватагін О. Тренерський штаб складуть Андрій Марковиченко та Олександр Мітленко.

Нагадаємо, що 26 листопада Українська Федерація Хокею з м’ячем та Рінк-бенді в ході конференції вирішила відмовитись від участі в Чемпіонаті Світу серед дорослих, який відбудеться в Хабаровську.

Конференція УФХМР

Розміщено 1 грудня 2014 р.

26 листопада в Дніпропетровську відбулась чергова щорічна конференція УФХМР. Конференція розглянула питання участі в міжнародних змаганнях, національний календар, обговорила проблеми популярізації бенді та перерозподілила повноваження членів Виконкому у зв'язку з від'їздом президента УФХМР.
Головне питання, що цікавило гравців та вболівальників - це участь у ЧС в Хабаровську. Виконком УФХМР вже прийняв попереднє рішення про неучасть України в ЧС, але ряд гравців виступив зі зверненням переглянути це рішення, і конференція мала прийняти остоточне рішення з цього приводу. Зачитуванням цього звернення президент і відкрив конференцію. В ході подальшого обговорення прихильників поїздки в Росію не знайшлося, і конференція практично одноголосно прийняла рішення відмовитись від участі в ЧС в Росії, принаймні, цього сезону. Замість цього делегати запропонували взяти участь в ЧЄ в Давосі або в іншому турнірі під егідою ФІБ. Крім того був затверджений склад збірної України для участі в ЧС U-17 в Норвегії. Головним тренером запрошено тренера дорослої збірної А. Марковиченко, з українського боку тренером затверджено гравця «Штурма» О. Мітленка. Основну частину збірної складуть, як і минулого року, юнаки з Дніпропетровська.
Затверджено регламент ЧУ 2014/15. Як і в минулі 2 сезони, ЧУ буде складатись з попередніх етапів (цього сезону їх буде 3) і фінального матчу. Окрім традиційних Дніпропетровська та Буд, 3-й етап буде проведено в якомусь новому для ЧУ місці, попередньо це будуть Жовті Води. Також в кінці сезону пройде КУ. На весні (після ЧС) відбудеться ЧУ серед юнаків (попередньо в Кременчуці). Новинкою стане виїзний показовий матч двох провідних команд на «нейтральній» території з метою популярізації ХзМ. Виконком має обрати місце проведення матчу, розглядаються найрізноманітніші варіанти – від столиці до природнього майданчику в полтавській глибинці.
В завершенні були обговорені організаційні питання федерації. Зокрема, було вирішено, у зв'язку з від'їздом президента УФХМР в тривале відрядження до Фінляндії, покласти частину його повновжень на інших членів Виконкому. На Бабенка Г. були покладені функції виконавчого секретаря федерації, голова Харківської федерації Явдокименко А. буде курирувати внутрішні змагання, Скалицький І. – дитячий ХзМ, тощо.

Новий сезон розпочато

Розміщено 21 вересня 2014 р.

18 сентября 2014 р. в Дніпропетровську на ковзанці "Міст-Айс" розпочався новий український бенді-сезон. В рамках урочистостей відбувся перший тур "Дніпроліги 2014/15", в якому взяли участь 3 дніпропетровські команди: "Заряд", "Зенит", "Гірник" та будянський "Авангард". Саме гості, вигравши 2 матчі і зігравши внічию третій, очолили турнірну таблицю.

Сторінка 6 з 8 « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Фотогалерея

Наші групи

Наші контакти

За всіма питаннями звертайтесь до нас:

Адреса: 49081, м. Дніпропетровськ, вул. Артельна, 2/304.
Телефон: +380563735941